Grupa: Praktyczny Marketing

Kim jesteśmy

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011

W ramach współpracy z Grupą Hotelowo - Turystyczną SANTUR, wdrożyliśmy pierwszy z serwisów internetowych - dla hotelu Dwór Dwikozy (www.dwordwikozy.pl). Jest to etap 1 realizacji - wdrożenie strony dla hotelu, który na moment startu strony jest jeszcze w trakcie budowy.

Projekt jest więc ciekawą koncepcję - realizowania strategii marketingu typu "product launch".
Pomimo, iż hotel jest w trakcie budowy (na ukończeniu w zasadzie), to serwis www jest w pełni funkcjonalny - choć niektóre jego części są nieaktywne (jak np. rezerwacja online). Niemniej jednak, serwis w 100% pełni rolę sprzedażową i marketingową - np. poprzez relacjonowanie wydarzeń na placu dobowy i fotorelacje z poczynań tych prac.

Dodatkowo, przygotowywane jest oferta specjalna na otwarcie obiektu - co nie mogłoby być skutecznie realizowane gdyby strona www powstała tuż po otwarciu, czy nawet wraz z otwarciem.

 

Jeżeli są Państwo otwarci na ciekawe pomysły i świeże spojrzenie na marketing swojego hotelu / przedsięwzięcia - zapraszamy do współpracy. Oferujemy wsparcie strategiczne, koncepcyjne, kreacyjne i technologiczne - innymi słowy od pomysłu do realizacji.

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION