Grupa: Praktyczny Marketing

Kim jesteśmy

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Kim jesteśmy

Kiedy nie jesteś pierwszą w branży agencją interaktywną,
starasz się bardziej - innego wyjścia nie ma...

 

Nie jesteśmy pierwszą agencją interaktywną w Polsce kierującą ofertę do branży horeca, tym samym musimy bardziej o wszystko dbać, bardziej się starać - ci "pierwsi" i rynek by nas pochłonęli, gdyby było inaczej. Nigdy więc nie spoczywamy na laurach.

Zawsze dopieszczamy każdy projekt, zabiegamy o klienta, proponujemy alternatywne kosztowo rozwiązania, naprawdę dzielimy się wiedzą i naprawdę traktujemy każdego klienta indywidualnie.

Nie możemy pozwolić sobie na nieterminową realizację. Na pobieranie opłat za najdrobniejsze sprawy. Na kazanie klientowi czekać na odpowiedź accounta. Na obsługę klientów w kolejności uwzględniającej grubość ich portfela.

 

Dlaczego klienci wybrali nas i dlaczego Ty powinieneś?

 

Przede wszystkim dlatego, że staramy się bardziej.

Staramy się nie tylko dlatego, by oferować wysokiej jakości usługi, nie tylko by być konkurencyjnymi, ale głównie dlatego, byś po wszystkim był bardzo zadowolony.

Choć nie jesteśmy "grubą rybą", to projekty opuszczające nasz warsztat mogą śmiało konkurować z produkcjami tych "największych", gdyż w niczym im nie ustępują, a niejednokrotnie je po prostu przewyższają.

Stawiamy na skuteczność, a dopiero na drugim miejscu na kreatywność rozumianą jako wspaniałą grafikę, nietuzinkowe pomysły i niekonwencjonalne rozwiązania.
Według nas, Twój klient najpierw powinien pomyśleć "atrakcyjna oferta, w sam raz dla mnie", a dopiero później "ale ładna kreacja".

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION