Grupa: Praktyczny Marketing

Nasza oferta

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Konsulting e-marketingowy

Dowiedz się jak zwrócić na siebie zainteresowanie użytkowników

Przemyślane i zintegrowane działania e-marketingowe prowadzone na bazie spójnej strategii są doskonałym narzędziem dającym Twojej firmie przewagę nad konkurencją. Dzięki integracji różnych mediów zwiększana jest efektywność działań promocyjnych.

Najprostszy przykład zintegrowanego działania promocyjnego to: reklama w prasie drukowanej zawierająca kod rabatowy, który wpisuje się na stronie www by uzyskać rabat przy zakupie usługi / produktu.

Bardziej wyrafinowane działania obejmują tworzenie scenariuszy kampanii reklamowych obejmujących różne media, a wykorzystujących: miniserwisy, strony wizerunkowe, kod rabatowe, gry i aplikacje interaktywne, działania promocyjne w wyszukiwarkach, kampanie zasięgowe, mailingi, itd. - wszystko zintegrowane w celu wypromowania jednej usługi, produktu, czy samej firmy.

Jesteśmy tu po to, by wesprzeć Cię w opracowywaniu takiej strategii - od koncepcji, przez plan realizacji, po wykonanie w zakresie obejmującym naszą ofertę.

Konsultujemy i doradzamy przy już realizowanych strategiach, jak również przy takich, które dopiero mają powstać z naszą pomocą. W naszych działaniach mamy na uwadze maksymalizację Twojego zwrotu z inwestycji próbując przy tym połączyć krótkoterminowe rezultaty, z długofalowymi celami.

 

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu konsultacji.

Można to zrobić poprzez:

  • formularz kontaktowy,
  • formularz zapytania ofertowego,
  • pisząc na wyslij@zapytanieofertowe.pl
  • telefonicznie pod numer +48 600 417 637.

 

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION