Grupa: Praktyczny Marketing

Nasza oferta

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Nasza oferta

Piotr Zając - Dyrektor generalny, ZapytanieOfertowe.pl

Piotr Zając
Dyrektor generalny

Nasza propozycja jest bardzo prosta. Proponujemy skorzystanie z wybranej usługi lub całego pakietu usług związanych z kreacją lub poprawą wizerunku, a następnie wypromowaniem firmy, produktu, lub osoby w Internecie.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować przede wszystkim skuteczne rozwiązania zapewniające wymierne efekty.

Służymy pomocą od tworzenia koncepcji, przez realizację, po pełną marketingową obsługę powdrożeniową.

Skuteczność naszych działań opiera się na specjalizacji. HotelNetwork.pl to marka wyspecjalizowana w realizacjach dla hoteli, spa&wellness oraz gabinetów masażu - znamy te branże, śledzimy trendy i wyznaczamy kierunki e-promocji.

Zachęcam do kontaktu, konsultacji, a następnie skorzystania z naszych usług - których zakres prezentujemy poniżej.

Z poważaniem
Piotr Zając

Strony www

Podstawową usługą w naszej ofercie jest realizacja serwisów internetowych. Nie ma znaczenia czy wykonujemy rozbudowany serwis korporacyjny, stronę produktową, minisite pod konkretną ofertę, czy serwis typowo wizerunkowy. Stawiamy przede wszystkim na skuteczność naszych realizacji - co nie oznacza, że ograniczamy kreatywność. Skuteczność ma po prostu pierwszeństwo.

Strony realizujemy w oparciu o nasz autorski system CMS wyposażony w moduły przygotowane specjalnie pod branże do których kierujemy ofertę.

Czytaj dalej »

Projekty funkcjonalne

Na zlecenie wykonujemy projekty funkcjonalne stron i aplikacji internetowych. Projekt funkcjonalny to model działania systemu opisany zarówno od strony użytkownika jak i administratora. Projekty wykonuje się w celu wyeliminowania możliwie największej ilości błędów mogących wystąpić w fazie realizacji. Dzięki tak stworzonym i opisanym modelom możliwe jest również poznanie działania systemu jeszcze przed jego wykonaniem.

Jeżeli szukasz ekspertów do zaprojektowania swojego serwisu pod kątem użyteczności, funkcjonalności, architektury informacji oraz rozplanowania układu głównych widoków - zapoznaj się z informacjami poniżej..

Czytaj dalej »

Projekty graficzne

Oddajemy do dyspozycji naszych klientów nasz dział kreacji. Czterech grafików zapewnia różnorodny styl realizacji, a współpraca ze studiem graficznym dodatkowo wzbogaca nasze kreacje i możliwości.

Realizujemy zlecenia na projekty graficzne zarówno na potrzeby Internetu, jak i do druku (DTP).

Czytaj dalej »

Audyty stron www i działań SEM

Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoja strona spełnia przeznaczone jej zadanie. Jeżeli chcesz mieć ułatwione zadanie w dokonaniu wyboru: tworzyć nową stronę, ulepszyć / poprawić istniejącą, a może pozostawić ją bez zmian... proponujemy Ci skorzystanie z usługi Audytu stron i działań SEM.

Wynikiem audytu jest raport, którego głównym założeniem jest przedstawienie opinii niezależnych ekspertów na temat Twojej strony lub stron konkurencji.

Czytaj dalej »

Prezentacje multimedialne

Prezentacja tworzy się po to, by wzmacniały wizualnie oddziaływanie przekazu, by przyciągały i skupiały uwagę na przekazie, by w atrakcyjny sposób komunikowały przekaz do odbiorcy.

Czytaj dalej »

Konsulting i wsparcie e-marketingowe

Przemyślane i zintegrowane działania e-marketingowe prowadzone na bazie spójnej strategii są doskonałym narzędziem dającym Twojej firmie przewagę nad konkurencją. Dzięki integracji różnych mediów zwiększana jest efektywność działań promocyjnych.

W ramach usługi konsultingu oddajemy do dyspozycji klientów wiedzę naszych specjalistów z dziedziny marketingu internetowego. Kreujemy koncepcje e-marketingowe, lub pomagamy je kreować. Doradzamy na temat możliwości wykorzystania różnych narzędzi w promocji swojego biznesu.

Czytaj dalej »

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION