Grupa: Praktyczny Marketing

Produkty

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Produkty

Nasze produkty

Poniżej prezentujemy nasze produkty, które największe zainteresowanie znajdą przede wszystkim wśród klientów branżowych - tych samych do których ZapytanieOfertowe.pl kieruje swoją ofertę usługową. W tym momencie oferta produktowa obejmuje:

  • autorski System CMS
  • Raporty branżowe
  • Mailboot - aplikacja do e-mail marketingu

 

Współpraca

Posiadamy w ofercie produkty autorskie, niemniej jednak z chęcią nawiążemy współpracę z firmami posiadającymi ciekawe rozwiązanie, które skierowane są do branż, do których kierujemy swoją ofertę. W razie chęcie nawiązania współpracy, zapraszamy do kontaktu z nami i przedstawienia nam swojej propozycji.

Jesteśmy gotowi podjąć również współpracę jako podwykonawcy przy projektach internetowych oddając do dyzpozycji oferowane przez nas usługi i produkty. W razie zainteresowania współpracą, również zapraszamy do kontaktu z nami i przedstawienia nam swojej propozycji.

System CMS

Naszym głównym produktem jest autorski system CMS umożliwiający w prosty i intuicyjny sposób zarządzanie treścią i strukturą serwisów internetowych.

Na jego bazie realizujemy nasze projekty dla hoteli, ośrodków spa oraz wszelkiego rodzaju gabinetów. Specjalnie z myślą o tych branżach stworzyliśmy zestaw modułów (funkcjonalności), które następnie zostały przetestowane w ramach wdrożeń systemu. Moduły te stanowią pakiet początkowy, który każdy klient może wykorzystać w całości lub dobrać rozwiązania do swoich potrzeb. Na zlecenie klientów wykonujemy również moduły dedykowane.

System CMS wdrażamy w oparciu o nasze kreacje graficzne - możemy jednak zrealizować projekt również i o dostarczoną przez Klienta grafikę.

Czytaj dalej »

Raporty branżowe

Drugim z produktów w naszej ofercie są raporty branżowe wykonywane przez nas, we współpracy z różnymi partnerami, lub jako raporty dedykowane, bezpośrednio na zlecenie Klienta.

Nasze raporty skupiają się na zagadnieniach internetowych i około internetowych. Analizujemy sytuację w całych branżach, oceniamy działania liderów, wskazujemy wady i zalety technik wykorzystywanych na stronach www.

Na zlecenie realizujemy raporty zamknięte, przeznaczone wyłącznie do wiedzy zamawiającego. Tego typu raporty są naturalnym wynikiem audytów stron www i działań konkurencji - jednej z usług znajdującej się w naszej ofercie.

Czytaj dalej »

Mailboot - mailing system

Mailboot jest narzędziem wykorzystywanym do prowadzenia profesjonalnej komunikacji i promocji za pomocą e-maila. Łączy w sobie zalety systemu do wysyłania newsletterów oraz wielokrotnego autorespondera.

Mailboot jest zewnętrzą, autonomiczną aplikacją, którą integrujemy z naszym systemem CMS lub każdym innym systemem na rynku. Sprawdził się jako skuteczne narzędzie w wielu realizacjach - dlatego polecamy go naszym klientom, którzy poważnie myślą o prowadzeniu komunikacji i promocji za pomocą e-mail marketingu.

E-mail marketing to bardzo tanie, a jednocześnie bardzo skuteczne narzędzie prowadzenia komunikacji z otoczeniem (klientami, potencjalnymi klientami, partnerami biznesowymi, itd.). Świetnie sprawdza się również jako narzędzie do wsparcia obsługi posprzedażowej oraz samej sprzedaży.

Czytaj dalej »

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION