Grupa: Praktyczny Marketing

Nasza oferta

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

Strony www

Strona www jest głównym elementem działań e-marketingowych. To od niej zaczyna się cały proces tworzenia wizerunku w Internecie i wokół niej skupia się również cała reszta działań e-marketingowych.

Ogół wydatków przeznaczonych na marketing internetowy przez Twoją firmę nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, gdy serwis www nie będzie należycie spełniał swojego zadania.

Dlatego tak ważnym jest, aby serwis internetowy był odpowienio przygotowany - by odpowiadał na potrzeby klientów i spełniał wyznaczone przez firmę cele.

Wierzymy, że firmowa strona www powinny być w "centrum wszechświata" Twojej marki. Twoja strona, to Twoja wizytówka - w sieci jest ona medium najlepiej nadającym się do informowania, edukowania, wsparcie przed i po sprzedaży, komunikować się z otoczeniem. Gdy jest dobrze stworzona, może zapewnić niesamowity zwrotu z inwestycji.

Nasz zespół ma spore doświadczenie w tworzeniu stron www - w szczególności dla hoteli (branża horeca), ośrodków spa&wellness, wszelkiego rodzaju gabinetów (masażu, dentystycznych, kosmetycznych, itd.). Doświadczenie to przekłada się bezpośrednio na poziom i skuteczność realizowanych przez nas projektów.

Skuteczność naszych wdrożeń możesz ocenić po statystykach, które przesyłamy na życzenie - wystarczy skontaktować się z nami.

Serwisy www realizujemy w oparciu o własny system CMS (zarządzanie treścią i strukturą serwisu). System CMS wyposażyliśmy w szereg funkcjonalności, których są rozwiązaniami sprawdzone w praktyce. Wykorzystanie ich w ramach serwisu przynosi bardzo dobre rezultaty.

Na życzenie klientów tworzymy również funkcjonalności dedykowane.

 

Co nas wyróżnia?

  • Efektywności nad efekciarstwem
  • Realizacja od podstaw
  • Dedykowana oferta i rozwiązania

Skuteczność - wskaźnik konwersji stronyPo pierwsze. Nie chcemy omamić klienta setkami ślicznych realizacji - chcemy za to pokazać, że strony przez nas robione przynoszą wymierne korzyści i realizują wyznaczone cele. Nie oznacza to jednak, że nie przykładamy wagi do estetycznej strony naszych produkcji - po prostu nie przekładamy jej ponad skuteczność. Gdy do wyboru mamy śliczne a skuteczne, wybieramy skuteczne - chyba, że klient zadecyduje inaczej.
Wolimy, by klient słyszał z ust swoich klientów: "Świetna oferta! W sam raz dla mnie - kupuję"; niż z ust innych agencji marketingowych: "Fantastyczna kreacja, zasługuje na nagrodę".

Pod każdą stronę podpisany statystyki w celu badania skuteczności naszych działań, odnajdywania słabszych punktów i ich eliminacji, a w efekcie zwiększenia efektywności.
 

Po drugie. Nie oczekujemy od naszych klientów, by byli ekspertami w dziedzinie e-marketingu i by wiedzieli czego dokładnie chcą. W razie potrzeby pomagamy przejść przez cały proces tworzenia strony www: od samych podstaw - czyli od określenia celów i sposobu ich pomiaru; po zaproponowanie rozwiązań funkcjonalnych i wspólne ustalenie zakresu realizacji.

Skontaktuj się z nami - przekonasz się o skuteczności naszych działań. Tutaj znajdziesz dane kontaktowe.
 

Po trzecie. Oferta, z którą się właśnie zapoznajesz jest skierowana do branży horeca, oraz wszelkiego rodzaju gabinetów usługowych (masażu, spa&wellness, dentystycznych, lekarskich, itd.). Postanowiliśmy tak ukierunkować nasze działania z kilku powodów, z których trzy główne to:

  • Mamy doświadczenia związane z realizowaniem stron www w tych branżach i znamy te branże dobrze
  • Mamy przygotowane rozwiązania dedykowane pod te branże - rozwiązania sprawdzone i skuteczne
  • Ukierunkowanie branżowe pozwala nam szybciej się rozwijać, doskonalić ofertę w tym zakresie i szybko dostosowywać ją do potrzeb klientów i zmieniającego się rynku

 

Pozostałe składniki naszej oferty


> Projekty graficzne »
> Projekty funkcjonalne »
> Audyty stron i działań SEM »
> Analiza branży i konkurencji »
> Prezentacje multimedialne »
> Konsulting e-marketingowy »
> Raport - najlepsze praktyki »

Proces realizacji zlecenia:

1. Klient składa zapytanie (formularz zapytania)
2. Odpowiadamy na zapytanie i przeprowadzamy briefing
3. Przesyłamy propozycję cenową usługi i podajemy czas realizacji
4. Realizujemy projekt etapami:
a) projekt funkcjonalny
b) projekt graficzny
c) programowanie
d) uruchomienie na serwerze testowym i przeprowadzanie testów
e) wprowadzanie treści
f) przeniesienie na serwer główny

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami

 

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION