Grupa: Praktyczny Marketing

Produkty

 

Aktualności

Skuteczne strategie marketingowe - strona www dla hotelu w budowie

08-04-2011
Tego typu działanie to jeszcze rzadkość na polskim rynku, choć dobrze zaplanowana koncepcyjnie s

Nawiązanie współpracy z Grupą Hotelowo-Turystyczną SANTUR

07-02-2011
Miło nam poinformować, iż nasza firma wygrała przetarg na obsługę e-marketingową Grupy Hotelo


Skontaktuj się z nami

Nasze infolinia

System CMS

Realizowane przez nas serwisy internetowe wdrażamy na bazie własnego oprogramowania - systemu klasy CMS. CMS (ang. content management system) jest to aplikacja służąca do zarządzania treścią i strukturą strony www.

System zarządzania treścią w znacznym stopniu ułatwia wprowadzanie treści oraz rozbudowę serwisu. Redaktor / administrator nie musi martwić się o stronę techniczną oraz stylistyczną, nie musi posiadać umiejętności programowania - wystarczy mu podstawowa znajomość obsługi komputera i edytorów tekstu typo MS Word.
 

Podstawowe wyróżniki naszego systemu

Przygotowany pod branże
Podobnie jak cała nasza oferta, dla systemu CMS zostały opracowane specjalne funkcjonalności (moduły) przygotowane z myślą o branży HoReCa, oraz wszelkiego rodzaju gabinetach. Stworzone i rozwijane na bazie doświadczenia i zdobywanej wraz z każdym kolejnym wdrożeniem wiedzy, stanowią doskonałe narzędzie do zdobywania przewagi konkurencyjnej w Sieci.

Zachęcamy do zapoznania się z pakietem modułów, jakie przygotowaliśmy dla w/w branż:
moduły i funkcjonalności systemu CMS

Skalowalność i moduły
Oferowany przez nas system CMS oparty jest o skalowalną budowę modułową. Umożliwia to nieograniczoną rozbudowę o nowe funkcjonalności za pomocą dodawania kolejnych modułów.
Zaletą modułowej budowy jest również to, iż system może zostać dopasowany do potrzeb każdego klienta - w ten sposób każdy klient otrzymuje dopasowaną do własnych potrzeb aplikację.

Intuicyjny panel administracyjny
Oprócz wygody użytkownika odwiedzającego serwis, bardzo ważną rzeczą jest również wygoda osób nim zarządzających. Dlatego nasz system zarządzania treścią posiada przyjemny dla oka wygląd, przyjazną nawigację oraz jest intuicyjny w obsłudze.

Dodawanie i edycja treści odbywa się za pomocą edytora znanego wyglądem i funkcjonalnościami z programu MS Word.

Tworzenie i przebudowa struktury strony, dodawanie i edycja wszelkich treści zorganizowane są na tyle intuicyjnie, że może to robić osoba bez wiedzy technicznej i programistycznej. Do obsługi systemu wystarczy podstawowy zakres wiedzy na temat obsługi komputera i programów z pakietu MS Office.

Wewnętrzny moduł zarządzania plikami pozwala w prosty sposób utrzymywać porządek we wszelkiego rodzaju plikach przechowywanych na serwerze (zdjęcia, animacje, pliki do pobrania, itd.). Zasada jego działania nie odbiega od zasad zarządzania plikami i folderami na komputerze użytkownika.

Wsparcie dla pozycjonowania
CMS ma również bogato rozwinięte elementy i funkcjonalności wspierające pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach. Główne elementy wparcia dla SEO:

  • Moduł przyjaznych linków – adresy url z parametrami i zmiennymi utrudniają nie tylko pozycjonowanie, ale również orientację użytkownikowi. Przyjazne linki eliminują ten problem, gdyż opierają się na słowach. Dzięki temu adres url może zawierać słowa kluczowe i wskazywać jednocześnie użytkownikowi dokładną lokalizację w serwisie. Linki tworzone są automatycznie z nazwy podawanej dla tworzonego działu / strony, ale mogą być również dowolnie edytowane.
  • Edytowalne metatagi – administrator serwisu może ustalić metatagi (keywords, description, title) globalnie dla całej strony, lub indywidualnie dla każdej tworzonej podstrony.
  • Opisy alternatywne na obrazkach – wiele systemów pomija ten aspekt wsparcia SEO, w naszym systemie jest on doskonale rozwinięty. Istnieje możliwość dodawania opisów alternatywnych do wszystkich obrazków dodawanych przez administratora.
  • Automatycznie dodawany TITLE na linkach – każdemu linkowi generowanemu dynamicznie przez CMS dodawane jest atrybut TITLE, który zawiera powtórzenie tekstu linka. Również przy odnośnikach dodawanych przez administratora możliwe jest nadanie dowolnego opisu TITLE.

Dodatkowo, już w trakcie projektowania i wdrażania serwisu prowadzone są prace wspomagające proces pozycjonowania. Przeprowadzana jest np. optymalizacja kodu oraz utrzymanie go w zgodności z sieciowymi standardami.

Support
Ważną sprawą przy projektach internetowych jest również powdrożeniowy support technologiczny jaki oferujemy wraz z naszymi usługami. Dzięki temu, klient w każdej chwili może liczyć na rozbudowę serwisu.
Z pewnością gwarantem bezpieczeństwa dla klienta może okazać się również oraz gwarancja, jaką dajemy na nasz system CMS.

Prezentujemy Państwu Pakiet usług przeznaczony tylko i wyłącznie dla hoteli, gabinetów spa & wellness oraz gabinetów masażu. Taka specjalizacja pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat tych branż. Naszą główną usługą jest projektowanie i wdrażanie stron internetowych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu przygotowaliśmy „pakiet początkowy”, który zawiera najistotniejsze elementy dla stron www z tych branż. Pakiet ten może być dowolnie wzbogacany i dostosowywany w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wszystkie prawa zastrzeżone, © Profit IT Solutions 2008-2011
Kontakt: +48 600 417 637, biuro@hotelnetwork.pl
Strona jest własnością firmy PROFIT IT SOLUTION